TATUOWANIE AKCESORIA

MASZYNKI DO TATUAZU

Reklamy

Tatuaż staje się coraz bardziej popularny wśród nastolatków i młodych dorosłych na calym swiecie. Takze co raz wiecej pojawia sie rodzajimaszynki do tattoo.

Jeśli chcesz go mieć, nic prostszego, udaj się do salonu tatuażu i skonsultuj swoje pomysły z tatuażystą. Ale jeśli naprawdę poważnie myślisz o tatuażach, być może warto żebyś pomyślał o zakupie maszyny do tatuażu i praktykowaniu tatuowania na szersza skalę. Nic dziwnego, że czytasz ten artykuł, ponieważ masz ten sam zamiar gdzieś z tyłu głowy. Więc, co naprawdę musisz wiedzieć o tatuowaniu to to, że należy mieć odpowiednią maszynkę do tatuażu, z którą poczujesz się komfortowo. Ten sposób na pewno ucieszy cię bardziej niż kiedykolwiek.

Autor artykulu👉 czytaj

Czym Jest Maszynka Do Tatuażu?

To ręczne urządzenie, którego tatuażysta używa do „malowania” obrazów w czyjejś skórze. Zanim jednak zaczniesz tatuować musisz lepiej zrozumieć jej części i działanie. Maszynka do tatuażu, znana również jako pistolet do tatuażu, składa się z metalowych części, takich jak przewodzące parę zwoje i sprężyny, rurka z imadłem, uchwyt, śruby, oprawa i uchwyt igły.

Reklamy

Jak to Działa?

Nowoczesne maszynki do tatuowania działają na prąd wytwarzany przez cewki i kondensator prądu zmiennego. Cewki elektromagnetyczne są pierwszymi elementami do produkcji prądu zmiennego. Prąd jest ustawiony tak, by był otrzymywany przez kondensator, który następnie wytwarza prąd potrzebny do wprawienia w ruch sprężyn maszyny. Sprężyny te zamontowane są na ramie podstawy, używają odpowiednią ilość prądu, by wbić igłę (y) pod skórę. Danny Fowler/TattooRoadTrip

W tylnej części maszyny do tatuażu możesz znaleźć śrubę kontaktową. To miejsce, w którym możesz zatrzymać maszynkę za pomocą dłoni. Tymczasem na przednim końcu umieszczona jest igła, wchodzi ona do wewnątrz, gdzie znajdziesz uchwyt (metal w kształcie tuby), który połączony jest z metalową ramą za pomocą imadła rury. Należy także pamiętać, że rozmiary uchwytu i igieł mogą się różnić w zależności od wielkości, projektu i rodzaju tatuażu, który chcesz robić.

Różne Rodzaje Maszynki do Tatuażu

Wybór konkretnego typu pistoletu do tatuażu jest batalią powszechnie doświadczaną przez kupujących. Dzieje się tak dlatego, że wiele modeli jest obecnie dostępnych na rynku. I chociaż każdy model może mieć swoje plusy i minusy, ostatnie słowo wciąż należy do ciebie, zatem ostrożnie podejmij decyzję.

Aby dać ci pojęcie o różnicach między poszczególnymi klasyfikacjami, czytaj dalej:

Modele Pistoletów do TatuażuOgólne Plusy i Minusy
Cewkowa Maszynka do TatuażuNajtańsza ze wszystkich modeli. Wysokiej mocy i wydajności. Ciężka w utrzymaniu przez dłuższy czas. 
Obrotowa Maszynka do TatuażuPracuje na silnik elektryczny. Lekka. W połowie przedziału cenowego. Może powodować mniejsze podrażnienie skóry niż inne maszynki.
Pneumatyczna Maszynka do TatuażuDroższa; wysoko wykończona. Prowadzona przez sprężarkę. Łatwa do czyszczenia, wymaga mniej pracy.
Maszynka do Tatuażu LinerMaszynka tylko do jednego użytku; aby utworzyć linię. Łatwa w użyciu. Niedroga.
Maszynka do Tatuażu ShaderPrzeznaczona do cieniowania czarnego tuszu lub jego wariantów w głębi skóry Działa wolniej niż większość maszynek Przysparza mniej podrażnień i urazów skóry


Jednakże powinieneś pamiętać, że maszynki te nie ograniczają się do wyżej wymienionych klasyfikacji. Dostępne są również inne warianty, więc trzymaj swoje opcje otwartymi. Ale w jaki sposób zachować swoje opcje otwarte, jeśli nie masz pojęcia o decyzjach zakupowych konsumentów?

Jeśli chodzi o zakup pistoletu do tatuażu, zwróć uwagę na kilka czynników. Podobnie jak zwykli kupujący, powinieneś sporządzić listę oczekiwanych ustawień w maszynce. Weź również pod uwagę szczególne przepisy, które mogą mieć ograniczenia w odniesieniu do posiadania maszynki lub materiały, które nie mogą być zakupione lub dostarczonych do danej lokalizacji.

Kondycja i Koszt Maszynki do Tatuażu

Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie nowe, używane czy odnowione, na pewno nie chcesz, aby posiadało uszkodzone elementy. Powinieneś rozglądać się za maszynkami, które są w dobrym stanie, pomimo ich wyższej ceny w stosunku do innych. Mówiąc w dobrym stanie mamy na myśli, że maszynka musi być zdolna do wykonywania zadań w możliwie najbezpieczniejszy sposób. To dlatego tatuażyści zalecają dokładne przetestowanie urządzenia, które planujesz kupić. Musisz odwiedzić sklep fizyczny, aby zobaczyć maszynkę w rzeczywistości, zwłaszcza jeśli chcesz ręcznie wykonaną maszynkę.

Jeśli chodzi o koszty, możesz bardzo dużo oszczędzić kupując maszynkę do tatuażu z drugiej ręki. Wystarczy, że upewnisz się, że wszystkie części są nadal w idealnym stanie, czyste i bezpieczne w użyciu. Poza tym, jakość wykonanej pracy za pomocą maszynki do tatuażu z drugiej ręki nadal powinna być zauważalna.

Kup Maszynkę do Tatuażu Online

Podobnie jak kupowanie w centrum handlowym, zakupy online wymagają również przejrzenia kilku sklepów, zrobienia badania i komunikacji ze sprzedającym. Najlepszą rzeczą w tym trybie zakupów jest to, że nie trzeba iść i wracać ze sklepu fizycznego. Co ważniejsze, możesz kupić maszynkę do tatuażu, która jest dostępna w innych krajach, co sprawia, że niemal niemożliwym jest by dostać ją natychmiast.

Duże internetowe centra handlowe mogą oferować szerszy zakres produktów; od pojedynczych maszynek, dodatkowego wyposażenia, do zestawów zasilających. A ponieważ jest to duży plac targowy istnieje duża szansa, że spotkasz profesjonalnych tatuażystów i/lub dostawców sprzętu do tatuowania. Podsumowując to wszystko, oto kilka kroków, które powinieneś podjąć:

  • Znajdź wiarygodnego internetowego dostawcę. Jak możesz poznać, że jest wiarygodny? Przeczytaj referencje klientów lub recenzje produktów. Nie przegap również okazji, aby skorzystać z pomocy sprzedawcy. W ten sposób łatwo dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania.
  • Niezawodny dostawca zapewni również pełną i szczegółową informację o produkcie. Obejmie ona wagę wysyłki, dni wysyłki, wymagania zasilania, akcesoria, dostępne kolory, rozmiary i style.
  • Nie jest złym pomysłem, aby i tak popytać wkoło. Skorzystaj ze wszystkich zasobów dostępnych w Internecie.
  • Wreszcie wybierz sklep internetowy, który oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy i 30-dniowy zwrot, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupionego produktu. A przynajmniej powinien on oferować rozsądną gwarancję.

Fałszywe Maszynki do Tatuażu

Reklamy

Gdy kupujesz online zrozumiałym jest, że czujesz pewne wątpliwości co do autentyczności maszynki, którą oglądasz. Ale jak naprawdę sprawdzisz, czy jest ona fałszywa? Zostało ustalone przez specjalistów, że jedynymi fałszywymi są te domowej roboty, i wszystkie rodzaje obrotowych maszynek do tatuażu, które łatwo jest powielić. Ręcznie robione maszynki do tatuażu mogą być wykonywane przez więźniów w więzieniu.

Domowe maszynki do tatuaży robione są przez osoby, którzy mają niewielką wiedzę o prawdziwym tatuażu. Fałszywe zwykle posiadają silnik o niskim napięciu, zazwyczaj montowany w samochodzikach. Silniki podłączone są do jakiegokolwiek uchwytu, który wtłoczy farbę pod twoją skórę tak, jak szczoteczka do zębów lub pióro. Co gorsze, igły zastąpione są spinaczami do papieru z dołączonymi do nich igłami do szycia. David La Fazia/Pinterest

Jak widać na zdjęciu, łatwo jest wykryć fałszywą maszynę do tatuażu. Uważaj na tego typu modele, które mogą być przyczyną podrażnień i urazów skóry.

AUTOR ARTYKUL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *